Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #188556

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd CNC-pingi operaatorile (sisetreipink Feeler 11030R, x-käik 3000mm), tööülesandeks programmide koostamine (Fanuc21i), detaili seadistamine ja töötlemine.

Ootused kandidaadile

Kogemus CNC metallitööpingil, oskus töötada programmiga Fanuc.

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#188556

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 15000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2009

CVKeskus.ee klient

Masinaehituslikke metallkonstruktsioone valmistav ettevõte

Vaata rohkem