Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343777

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Technobalt Gruppi kuuluv HeTi Pere OÜ otsib oma tootmisüksusesse Kadrinas cnc-pingi operaatorit, kelle tööülesannete hulka kuulub:

  • metallist tootedetailide tulemuslik valmistamine arvprogrammjuhtimisega metallitööpingil
  • programmide koostamine, tööpingi seadistamine ja hooldamine
  • valmistatavate detailide joonisele vastavuse kontroll

Ootused kandidaadile

tehniline taip
hoolikus, täpsus
tulemustele orienteeritus
kohusetundlik töössesuhtumine
kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu
Stabiilset ja pikaajalist töösuhet
Kaasaegset töökeskkonda
Koolitusi nii ettevõtte siseselt kui väliselt

Lisainfo

Töökoht asub Kadrinas

Tööpakkumise number
#343777

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
24. mai 2014

HeTi Pere OÜ on metallitööettevõte, mis juba aastast 1995 toodab nõudlikele tellijaile kvaliteetseid keerukaid seadmeid ja täppistöödeldud detaile. HeTi Pere OÜ kuulub Eesti päritolu tehnoloogiaettevõtete gruppi Technobalt Grupp, mis on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemile.

Vaata rohkem