Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528759

CNC-pingi operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Detailide valmistamine vastavalt joonistele laserlõikus-, vesilõikus-, gaasilõikus- ja plasmalõikuspinkidel. Detailide kontrollimine mõõtevahenditega ja pakkimine.
Vajadusel pingi seadistamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on täpne, tehnilise taibuga, kohusetundlik.
Kasuks tuleb varasem kokkupuude metallitöödega.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Kokkuhoidvat,sõbralikku ja nooruslikku meeskonda.
Esmast väljaõpet.
Stabiilset tööd aastaringselt.
Konkurentsivõimelist töötasu.
Töö on 12 tunniste vahetustega graafiku alusel (sisaldab ka öötööd).
Töötegemise koht: tööandja tootmishoone Sauel.

Tööpakkumise number
#528759

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2018
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2018

FinEst Steel AS tegeleb masinadetailde tootmisega kõrgtehnoloogilistel seadmetel aastast 2001. Meil töötab 44 inimest. Lisainfot meie tehnoloogiate kohta leidub kodulehelt www.fineststeel.ee

Vaata rohkem