Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322696

CNC painutuspingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* 6 teljelise CNC (Cybelec ModEva 10) painutuspingiga opereerimine (põhitöö)
* 4 teljelise gaasi-plasmalõike pingiga opereerimine (põhioperaatori asendamine)
* lintsaega opereerimine (vastavalt vajadusele)
* puurpingiga opereerimine (vastavalt vajadusele)
* muudel lihtsatel metallitöödel abistamine (vastavalt vajadusele)

Ootused kandidaadile

* elementaarne arvuti kasutus oskus
* HEA eesti, vene ja inglise keele oskus
* lõpetatud tehniline haridus
* VÄGA HEA jooniste lugemise oskus
* cad-Cam programmide tundmine
* iseseisva töötamise oskus ja loogiline mõtlemine
* kõrge enesedistsipliin ja vastutustunne
* lojaalsus

Kasuks tulevad:
* sarnaste pinkidega varasem töötamise kogemus

Ettevõte pakub

* väljaõpet tööks vajalike seadmete opereerimise osas.
* tööd arenevas ettevõttes
* tööd uutel (alla 1a vanadel) CNC seadmetel
* vaheldusrikast tööd (ei ole seeriatoodang)
* noort ja toetavat kollektiivi.
* puhtaid tööriideid ja korralikke pesemisvõimalusi

Lisainfo

Kui Sa tunned, et Sulle meeldib töötada ja ennast arendada vaheldusrikaste projektidega masinaehituslikus valdkonnas ja Sa vastad ülaltoodud nõudmistele, siis oled teretulnud kandideerima.

Tööpakkumise number
#322696

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2013

Ahur OÜ on 2012 aastal tegevust alustanud eesti kapitalil baseeruv masinaehituslikke metallkonstruktsioonide koostamise, keevitusega, haavelduse, värvimise ning lõppmontaaziga tegelev allhanke ettevõte. Ettevõttel on hetkel ca 2500 m2 tootmispinda ja ca 20 töötajat. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse ja Venemaale. Otsime oma meeskonda CNC painutuspingi operaatorit

Vaata rohkem