CNC painutuspingi operaator - seadistaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672260

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

RESTMEC OÜ otsib oma nooruslikku kollektiivi CNC painutuspingi operaator-seadistajat. Igapäevane töö hõlmab endas metalldetailide tootmist painutuspinkidel vastavalt joonistele, toodangu kvaliteedi jälgimist/kontrollimist, mõõteriistade kasutamist, tööpinkide seadistamist ja igapäevast hooldust.

Ootused kandidaadile

- erialane kutseharidus või eelnev töökogemus sarnasel ametikohal (eelistatult metallivaldkonnas)
- tehniliste jooniste lugemisoskus
- arvutikasutusoskus, tehniline taip
- iseseisvalt töötamise oskust, kohusetundlikkus, täpsus
- erinevate mõõteriistade kasutamise oskus
- füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
- eesti keele valdamine kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:
- metallide tehnoloogia tundmine
- inglise keele oskus

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- konkurentsivõimelist töötasu
- huvitavat ja vaheldusrikast tööd
- kaasaegseid töötingimusi, uut tehnikat, pikaajalist stabiilset töösuhet
- arenemisvõimalusi, võimalust asjalike ideede rakendamiseks
- head töökeskkonda, toetavat meeskonda, toredaid ühisüritusi
- stabiilset tööaega esmaspäevast reedeni
- Sport ID kompensatsioon

Lisainfo

Töökoht asub Tila külas, Tartu vallas (3,5 km kaugusel linnapiirist)

NB! Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#672260

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. november 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

Restmec OÜ on pikaajaliste traditsioonide ja kogemustega ettevõte. Kasutame kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi roostevabast terasest mööbli tootmiseks. Meie kvaliteet on kõrgelt hinnatud nii Eesti kui välismaiste tellijate poolt. Ekspordime oma kaupa põhiliselt Rootsi, Soome, Taani, Leetu ja Lätti.

Oleme spetsialiseerunud külm – ja kuumseadmete tootmisele suurköökidele, kauplustele, kohvikutele, pagaritele ja lillemüüjatele. Lisaks valmistame roostevabast terasest töötasapindu, valamulaudu, riiuleid ning erinevaid lahendusi köögiseadmetele.

Vaata rohkem