Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434621

CNC operaator (treimine ja freesimine)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö toimub erinevatel CNC pinkidel. Tööpinkide seadistamine, detailide kontroll ja pinkide igapäevane hooldus.

Ootused kandidaadile

* tehniline kutseharidus või eelnev töökogemus vastavates töölõikudes;
* soovitavalt töökogemus TRAUB ja OKUMA -treimine juhtimissüsteemidega ning freesimises FANUC või OKUMA juhtimissüsteemidega;
* teadmised metallide töötlemisest;
* oskus kasutada mõõteriistu;
* füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine;
* tähelepanelikkus, rahulikkus, hoolikus.

Ettevõte pakub

* kaasaegsed töötingimused kiirelt arenevas ettevõttes;
* tööriided ja jalanõud;
* head olmetingimused ja sõbralik meeskond;
* ettevõttesisesed arenemisvõimalused;
* konkurentsivõimeline töötasu;
* toitlustuse osaline kompenseerimine.

Lisainfo

Töö on vahetustega, graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#434621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. september 2016
Kuulutus sisestati:
5. august 2016

HANZA Mechanics Tartu kuulub HANZA gruppi, mille tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tsehhis ja Hiinas. HANZA Tartu on spetsialiseerunud tootmistellimuste täitmisele peenmehhaanika, elektroonika ja koostetööde valdkonnas. Meie ajalugu ja kogemused ulatuvad tagasi aastasse 1996. Tartu tehastes töötab kokku 440 inimest. Meil on üks laiaulatuslikemaid mehaanika masinaparke kogu Eestis. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate. Seoses ettevõtte pideva arenguga ootame oma meeskonnaga liituma tublisid ja teotahtelisi oskustöötajaid.

Vaata rohkem