Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756598

CNC operaator / seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kivitahvlite avade freesimine Thibaut T812 CNC pingil

  • Tööfailide kontroll

  • Tööpingi ja tööriistade seadistamine ja hooldus

  • Kvaliteedi kontroll

  • Vajadusel masina tõrgete lahendamine

Ootused kandidaadile

  • On tehnilise haridusega

  • Omab töökogemust CNC pinkidel (puit, metall)

  • Oskab lugeda tehnilisi jooniseid

  • Valdab eesti ja inglise keelt

  • On hea tehnilise taibuga, leidlik ja tööle pühendunud

  • On meeskonnamängija

  • On oma töös korrektne

Ettevõte pakub

  • Hea töö eest head palka

  • tööks vajalikku väljaõpet ja huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes

  • vahetustega tööd (I vahetus 6-14, II vahetus 14-22, töö toimub E-R)

  • töötajate transport linnast tehasesse ja tagasi

Lisainfo

Töö tundub huvitav? Kui jah, siis kandideeri läbi CV Keskuse või saada oma CV: alvar.albert(at)nerostein.com Lisainfot töö kohta saad telefonil +372 555 47 934
Tööandja võtab ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega
Ettevõtte tootmisüksuse tuvustust vaata siit: https://www.youtube.com/watch?v=OWtiVGSu5CE
Ootame Sind tööle niipea kui võimalik!

Tööpakkumise number
#756598

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem