CNC operaator ja/või seadistaja
Tööpakkumise number #834549

Töö kirjeldus

Otsime üle Eesti asuvatesse tehastesse CNC operaatoreid ja/või seadistajaid, kelle tööks on seadmete opereerimine, seadistamine ning programmeerimine.

Seadmeteks ja juhtpinkideks on - Fanuc, Hartford, Fermat, Haas, Mazak, Okuma, Heidenhain.

Ootused kandidaadile

* omad varasemat töökogemust CNC-pingi operaatorina

* oskad lugeda tehnilist dokumentatsiooni ja tööjooniseid;

* oskad programmeerida;

* oled täpne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist töötasu;

* pikaajalist stabiilset tööd;

* vajadusel majutuse korraldamist

Tööpakkumise number
#834549

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Підходить і для українців
CNC-PINGI OPERAATOR/SEADISTAJA (PRAKTIKA VÕIMALUSED) HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ
13 - 18 €/tunnis
CNC-PINGI OPERAATOR/SEADISTAJA (PRAKTIKA VÕIMALUSED) HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
CNC TREI- JA FREESPINGI SEADISTAJA RADIUS MACHINING OÜ
CNC TREI- JA FREESPINGI SEADISTAJA RADIUS MACHINING OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
CNC-PINGI OPERAATOR Monik OÜ
CNC-PINGI OPERAATOR Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
TISLER-CNC OPERAATOR MOTOR OÜ
1600 - 2000 €/kuus
1 UUS
2 p. tagasi
TISLER-CNC OPERAATOR MOTOR OÜ • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
CNC-PINGI OPERAATOR IRON BALTIC OÜ
Alates 1500 €/kuus
3 p. tagasi
CNC-PINGI OPERAATOR IRON BALTIC OÜ • Harjumaa
Harjumaa
Vaatan kõiki