Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519790

CNC-OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • CNC-puidutöötlemiskeskuse (WEEKE Optimat Bhp Vantage 24M) seadistamine ja opereerimine.
  • Programmides WoodWOP, AutoCAD lõikeprogrammide koostamine.
  • Materjalide (vineer, plastik) ettesaagimine.
  • Muud tootmistööd.
  • Detailide kontroll vastavalt tehnilisele dokumentatsioonile

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt varasem töökogemus CNC-operaatorina või arvutijuhtimisega pinkidel.
  • Jooniste lugemise ja arvuti kasutamise oskus.
  • Valmisolek vahetustega tööks.
  • Aus ja kohusetundlik.
  • Kiire õppimisvõime.
  • Soov tööalaselt areneda.
  • Eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Tööd kaasaegsetel tööpinkidel.
  • Head meeskonda, huvitavat ja vastutusrikast tööd meie kaasaegses tootmishoones.
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Töökoht on Jüri alevikus Rae vallas

Tööpakkumise number
#519790

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2018
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2018

Tiptiptap OÜ on Eesti ja Baltikumi suurim mängu- ja spordiväljakute tootja. Tootevalikus on üle 500 toote ja toimub pidev uute toodete arendamine. Tiptiptapi tooted vastavad Euroopa mänguväljakute ohutusstandardile EN 1176:2008 ning on sertifitseeritud TÜV Product Service GmbH Saksamaa poolt.
Tootmistehas ja kontor asuvad Jüris, Rae Vallas ning firmas töötab ca 60 töötajat. Üle poole toodangust moodustab eksport ning firma on orienteeritud kiirele kasvule.

Vaata rohkem