Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732911

CNC müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hoolitseda CNC töötlemise päringute ja tellimuste eest kontaktist tootmiseni.

  • Pakkuda kliendile igakülgset tuge, muuhulgas ka tehnilist nõustamist.

  • Jooksva tagasiside edastamine arendusmeeskonnale platvormi parendamiseks.

  • Kestvate kliendisuhete loomine uute ja olemasolevate klientidega.

Ootused kandidaadile

  • Varasem kogemus CNC töötlemise ja hinnastamisega.

  • CAD/CAM tarkvara kogemus.

  • Kõrgharidus.

  • Hea inglise keele okus.

  • Hea suhtlemisoskus ning suhete loomise kogemus.

  • Ettevõtlik suhtumine.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustasu.

  • Tervisepaketti + sporditoetust.

  • Kaasaegset ja avarat kontorit Tartu ja Tallinna kesklinnas, kaugtöö võimalust.

  • Rahvusvahelist, sõbralikku ja ühtehoidvat tiimi.

Tööpakkumise number
#732911