CNC laserpingi (TRUMPF) operaator KEHRAS
Tööpakkumise number #709934

Multimek Baltic OÜ
Kehra, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda CNC laserpingioperaatorit, kelle põhifunktsiooniks on metalldetailide valmistamine CNC-pinkidel.
Tööülesanded: Toodete valmistamine CNC-pinkidel, tööpinkide seadistamine ja korrashoid; toodete kvaliteedi kontroll; tootmisdokumentatsiooni korrektne täitmine.

Ootused kandidaadile

Töö toimub 3 vahetuses:

I vahetus 06.00-14.30

II vahetus 14.30-23.00

III vahetus 23.00-06.00

  • Hea pingetaluvus
  • Tehniline taiplikkus
  • Jooniste lugemise oskus
  • Kohusetundlikkus, täpsus
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Arvutikasutusoskus
  • Hea füüsiline vorm

Vajalik eelnev töökogemus CNC laserpingi operaatorina.

Ettevõte pakub

  • Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
  • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööasukoht: Tallinnast 40 km kaugusel Kehras.
Rongiühendus väga hea.
Kontaktisik: Personalijuht Tiia Jürisoo
Telefon: 53070740

Tööpakkumise number
#709934