Värsked tööpakkumised

CNC laserlõikepingi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209687

Tööpakkumise number

209687

Töö kirjeldus

Pakume tööd CNC laserlõikekeskuse operaatorile.
Töö sisu - lõikeprogrammide kirjutamine ja lehtmaterjalist detailide lõikamine.
Töövahendiks on 2010a. sügisel soetatud uus laserlõikekeskus.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus CNC pinkidel.
Tehniliste jooniste lugemise oskus
Arvuti valdamine kesktasemel..
Kasuks tuleb soome keele oskus.

Ettevõte pakub

Väljakutsuvat tööd arenevas ettevõttes.
Konkurentsivõimelist palka.
Head töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2010

OÜ Fleibel Group loodi 2000. aastal mil alustati tööd masinaehituse ja metallitööstuse valdkonnas vahendustegevusega. Olukorra muutudes ja mahtude kasvades tekkis üha tihenevas konkurentsis püsimiseks vajadus alustada vahendustegevuse kõrval 2002. aastal ka iseseisva tootmistegevusega. See võimaldas märgatavalt suurendada tarnekindlust ja vähendada sõltuvust allhankijatest.
OÜ Fleibel Group on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ning omab krediidireitingut AAA.Ettevõtte keevitajad omavad TÜV sertifikaati.
OÜ Fleibel Group toodanguks on väiksema ja keskmise suurusega keeviskonstruktsioonid, millest 15%-20% moodustavad alumiiniumist sõlmed ja detailid.Optimaalne sõlme kaal kuni 5t.
Lähituleviku märksõnadeks ettevõtte arengus on kiirus, efektiivsus, kvaliteet ning paindlikkus. Fleibel Group OÜ eesmärk on pakkuda oma klientidele täpseid ja kliendikeskseid lahendusi. FG tahab saavutada masinaehituse valdkonnas tuntuse kui usaldusväärne ja paindlik partner, kelle pakutavad tooted ja teenused on kvaliteetsed ning kes on võimeline pakkuma oma klientidele uuenduslikke lahendusi.