Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626314

Cкладской работник на производстве

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ваша работа будет заключаться в комплектации разных видов мороженого на холодильном складе производственного отдела.

Nõudmised kandidaadile

От вас ожидаются:

  • готовность работать посменно и при низких температурах (до -18 °C);
  • желание стать долгосрочным членом нашего коллектива.

Ettevõte pakub

Мы предлагаем вам:

  • высококачественную и удобную спецодежду и рабочую обувь;
  • транспорт работодателя из центра города на работу и обратно;
  • возможность общаться как на эстонском, так и на русском языке;
  • целый ряд льгот внутри предприятия;
  • интересные совместные мероприятия;
  • поддержку различных возможностей для занятий спортом;
  • бесплатные кофе/чай и мороженое (для употребления на месте).

Tööpakkumise number
#626314

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.

Vaata rohkem