Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #653403

Citrocasa mahlapresside müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled otsimas omale uut põnevat väljakutset ja võimalust tõestamaks oma suurepärast müügioskust? Soovid tulevikus edasi liikuda ning unistad oma tiimi juhtimisest?

Nõudmised kandidaadile

Soovime Sinuga juba õige pea kohtuda, kui:
 töötad visalt ja südamega eesmärkide nimel, suhtud oma tegemistesse sportliku entusiasmiga ja naudid ootuste ületamist
 kõneled väga hästi eesti, inglise ja vene keeles
 omad B2B müügikogemust
 Sul on head läbirääkimisoskused, oled julge, loov ja vastutusvõimeline
 omad B-kategooria juhilube

Miks just Citrocasa? Pakume Sulle kliendiportfelli täis entusiastlikke kliente nii Eestis, Leedus, Lätis, kes on juba täna Citrocasa mahlapressidele silma peale pannud ning ootavad Sinuga kohtumist. Sul on lähitulevikus võimalus edasi liikuda juhtivale positsioonile.

Tööpakkumise number
#653403

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2020

Apelsinid, mahlapress ja PET-pudel – Citrocasa varustab oma kliente alati parima värskelt pressitud apelsinimahlaga.
Ettevõte garanteerib 100% küpsenud ja töötlemata apelsinide olemasolu ja parima maitse mahlas. Citrocasa pakub kõige innovaatilisemat tsitrusemahla valmistamise varustust, mille abil efektiivselt ja turvaliselt mahla valmistada.

Vaata rohkem