Värsked tööpakkumised

CE katekooria autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546189

Tööpakkumise number

546189

Töö kirjeldus

Pakume tööd CE-kat autojuhtidele:

Seoses töömahu ja masinapargi suurenemisega vajame tööle kiiresti CE- kategooria autojuhte, kallurpoolhaagistele ja Raskeveotreilerile. (MAN 6x2)

Tööde asukoht: Eesti

Nõudmised kandidaadile

Süsteemsus, täpsus, ausus ja kohusetundlikkus.

Sobiv kandidaat peab omama CE- kategooria juhiluba, soovituslikult varasem töökogemus, kohusetundlikkus, tahe tööd teha.

CE kategooria olemasolu ja kutsetunnistus!

Ettevõte pakub

Kiireid reise, oma logistikut.
Korralikku tehnikat (omame lisaks ka remonditöökoda, tehnika on alati hooldatud).
Toetavat ja sõbralikku meeskonda.
Konkurentsivõimelist palka.

Töö pole kontimurdev!

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2018
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2018

Pellenec OÜ on 100% eestimaisel kapitalil rajanev ettevõte, mille põhitegevuseks on teede-ehitus, kaevetehnika ja ehitustehnika rentimine!
Ettevõtte äritegevuse olulisemaks aluseks on klientide usaldus ja eesmärgiks on saavutada nii tööde kvaliteedi kui ka teostuse osas 100% klientide rahulolu. Ühe edufaktorina nähakse investeeringuid tänapäevanõuetele vastavasse tehnikasse ja rahuloleva ning lojaalse meeskonna loomisse.

MISSIOON
Pellenec OÜ missiooniks on: vastavalt kliendi vajadusele pakkuda kindlat ja mugavat teenust parimate hindadega.

VISIOON
Ettevõtte visiooniks on: pakkuda oma klientidele usaldusväärset teenust, mis saavutatakse tänu paindlikkusele ja arenguvõimelisusele ning kogemustele.
Lähimas tulevikus kavatseb ettevõte kinnistada oma kohta pingelises konkurentsikeskkonnas ning saavutada tuntus töö kvaliteedi ja hinna suhtes.