Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686464

CE-Kategooria veokijuht suunal Eesti-Holland-Eesti

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Suund Eesti-Holland-Eesti

  • Sõit 8-12 päeva

  • Graafik vastavalt kokkuleppele, mölemas suunas igapäevased väljumised

  • Täis- ning osakoormate vedu

  • Kauba toimetamine sihtkohta õigeaegselt

  • Lisainfo telefonil 5150213

Ootused kandidaadile

  • CE-kategooria juhiluba

  • Kutsetunnistus

  • Sõidumeeriku kaart

  • Kohusetundlikkus, täpsus ja töökus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja püsivat tööd

  • Tasu vastavalt töö tulemusele

  • Kokkulepitud töötasu igakuiselt ja tähtajaliselt pangakontole

  • Korralikud Euro6 Scania vedukid mis omavad hoolduslepingut Scania esinduses

  • Korralikud Schmitz kardin treilerid mis omavad hoolduslepingut Schmitz esinduses

Tööpakkumise number
#686464