Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827294

CE - Kategooria autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VEROSTIIL OÜ otsib kollektiivi autojuhti. Tegemist on Skandinaavia sisetööga(Soome, Rootsi, Norra, Taani). Vahel viskab sisse ka Balti riike. Veame kaupa tentpoolhaagistega osa ja täis koormatega.

Tööülesannete hulka kuulub veose dokumentide korrektne vormistamine, navigeerimine, tööaja õige ja efektiivne kasutamine ja nõuetekohane kinnitamine.

Masinaks on 6x2 Euro6 MAN

Lisainfo telefonil: +37255639489

Ootused kandidaadile

  • CE - kategooria juhiload

  • Ametikoolitus

  • Digikaart

  • Oskus kasutada tänapäeva nutiseadmeid

  • Oskus iseseisvalt navigeerida

  • Töötahe

  • Täpsus ja korrektsus

  • Auto ja haagise korrashoid

  • Elementaarsed oskused auto tehnilist seisukorda hinnata

  • Kasuks tuleb ADR tunnistus

  • Kasuks tuleb inglise keele oskus(suhtlus tasandil)

Ettevõte pakub

  • Korrektse töö eest väärilist tasu

  • Töötasu kokkulepitud päeval

  • Tööriideid

  • Aastaringset tööd

  • Puhas, kaasaegne ja korras tehnika

  • Liikuvat ja vaheldusrikast tööd

  • Sõbralik, toetav ja mõistev kollektiiv

  • Boonuseid ja motivatsiooni paketti! (eco sõit, korrektne dokumentide vormistamine jne.)

  • Autojuhi kindlustust

Lisainfo

Tööpakkumise number
#827294