Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327869

Call Centre spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Pakkuda kvaliteetsel tasemel telefoni- ja müügitoetusteenust sise- ja väliskliendile;
- Klienditellimuste vastuvõtmine, tellimuste edastamine ja süsteemi sisestamine;
- Pakkuda kiiret ja tõhusat teabevahetust ettevõtte osakondade või teenuse saajate vahel.

Ootused kandidaadile

Sanitexi kõnekeskuse spetsialist peab valdama eesti ja vene keelt; ühtlasi olema ka hea eneseväljendus-ja kuulamisoskusega, et luua kliendiga hea kontakt ja pakkuda parimat lahendust vastavalt kliendi vajadusele. Heale Call Centre spetsialistile meeldib klientidega suhelda ja ta on arvestav ning koostöövalmis meeskonnaliige.

Liitudes Sanitexi tiimiga saad olla osa professionaalsest ja nooruslikust meeskonnast kasvavas ja ambitsioonikas ettevõttes. Võimaldame arengu ja karjäärivõimalusi koos konkurentsivõimelise ja motiveeriva töötasuga.

Lisainfo

Töötame tööpäeviti 08.30-17.30.

Tööpakkumise number
#327869

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2013

Sanitex on üks Baltimaade suuremaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade hulgimüügi, distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Sanitex pakub Baltikumis tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitexi Eesti tiimis töötab rohkem kui 120 inimest. Sanitex esindab Eestis paljude muude tootjate seas ka P&G ja Philip Morrise tooteid.

Sanitexis töötavad inimesed, kes hindavad tööalast arengut ja karjäärivõimalusi; neile meeldib tööd teha ja nende jaoks on motiveeriv kasvada koos ettevõttega.

Vaata rohkem