Värsked tööpakkumised

CAD/CAM insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358964

Tööpakkumise number

358964

Töö kirjeldus

Lehetöötlemiskeskuse programmide teostamine ning tootmistellimuste ettevalmistamine tootmisosakonnale.

Nõudmised kandidaadile

• Sa omandad kõrgemat (tehnilist) haridust;
• Sul on hea arvutikasutamise oskus- MS Office (Word, Excel) ja SolidEdge (Sheet Metal) programmide kasutamise oskus, tunned hästi operatsioonisüsteemi Windows;
• Sul on CAM tarkvara algteadmised;
• Sa valdad eesti keelt kõrgtasemel ja inglise keelt kesktasemel.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas kontsernis. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

CV-s näidata palgasoov;
Töökoht asub Harjumaal Rae vallas, Põrguvälja tee 25;
Tööandja korraldab transpordi Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2014

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange – vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehasena ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehasena. Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 250 inimesele.

AS Saku Metall Allhanke Tehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle sihtklientideks on eelkõige rahvusvahelised ettevõtted, kellele tagatakse personaalne lähenemine. Allhanke Tehase käive oli 2013/2014 majandusaastal üle 11,8 miljoni euro.