Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434330

C# programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meditsiinitarkvarade arendamine ja haldus Visual Studio keskkonnas
Tehtud töö testimine, dokumenteerimine
Aruandlus vastavalt tehtud tööle

Ootused kandidaadile

Sul on kogemus C# WinForms programmeerimise ja MS SQL -iga
Võime iseseisvalt töötada.
Soov areneda ja kaasa mõelda.
Sul on "saan hakkama" suhtumine.
Oled veenduunud, et kasutajakogemus on tähtis ja sulle meeldib selles kaasa mõelda.
Tahtmine luua kvaliteetset tarkvara.
Hea meeskonnatöö oskus.
Eesti keele valdamine suhtlus- ja kirjutamise tasandil.

Kasuks tuleb:
DevExpressi komponentide tundmine
PHP, ASP.NET tundmine
Xamarin keskkonna kogemus
Päringute optimeerimise kogemus

Ettevõte pakub

Kaugtöö võimalust.
Paindlikke töötunde ja tööaega.
Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid.
Professionaalseid ja toetavaid kolleege.
Erialaseid väljakutseid kiirelt arenevas ettevõttes ja -meditsiini valdkonnas.

Tööpakkumise number
#434330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. september 2016
Kuulutus sisestati:
3. august 2016

Connected OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Peamiseks tegevusalaks on meditsiinitarkvara arendamine ja rent. Meie klientideks on oma ala parimad spetsialistid ja ettevõtted erameditsiini sektorist. Tänu pikaaegsele kogemusele ja pidevale arengule oleme pälvinud ligikaudu saja parterettevõtte usalduse. Aitame ligikaudu tuhandel arstil ja spetsialistil nende igapäevatööga toime tulla. Meie eesmärk ei ole mitte ainult arendada parimat meditsiinitarkvara vaid olla Eesti meditsiinitarkvara teerajajaks.

Vaata rohkem