Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344094

C- kategooria AUTOJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ABC TRANSPORT OÜ vajab KIIRESTI
C- kategooria autojuhte Eesti sisesele toidukaupade jaotusveole. Töö algab ja lõppeb Tallinnas!

Ootused kandidaadile

Nõutav- väga hea eesti keele oskus
eelnev töökogemus aotojuhina;
ausus; korrektsus ja tahe teha tööd.

Ettevõte pakub- kõiki vajaminevaid tingimusi töötegemiseks ning korrektse töö eest õigeaegset ja eelnevalt kokkulepitut töötasu.

Tööpakkumise number
#344094

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 800 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
27. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Neto (kätte)

ABC TRANSPORT OÜ on transpordifirma, mis tegeleb erinevate kaupade jaotusveoga, tehes alltööd mitmetele teistele transpordifirmadele.

Vaata rohkem