Värsked tööpakkumised

C KATEGOORIA AUTOJUHT Tallinna osakonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608953

Tööpakkumise number

608953

Töö kirjeldus

  • Toidu ja tööstuskaupade jaotus ja korje
  • Võimalus töötada ka osa koormuse ja hooajatööna

Nõudmised kandidaadile

  • Soov teha tööd
  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikkus
  • Kehtiv autojuhi ametikoolituse tunnistus
  • Vastava kategooria juhiload
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut

  • otsime Tallinna osakonda C kategooria autojuhti Eesti siseste vedudele,

  • otsimeTallinna osakonda C kategooria autojuhti Tallinna siseste vedudele ( jaotusveod)

Lisainformatsioon kella 9:00-17:00 telefonil : 56492600 Erkki

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2019
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2019

Transmark OÜ on 1996-ndal aastal tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis osutab riigisiseseid transporditeenuseid ja kauba ladustamise teenust.
Pakume oma klientidele paindliku korje- ja jaotusteenust Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Lisaks pakume ka ladustamise teenust.