Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520578

C - KATEGOORIA AUTOJUHT Tallinna osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toidu ja tööstuskaupade jaotus ja korje
  • Võimalus töötada ka osa koormuse ja hooajatööna- töö graafiku alusel
  • kohene tööle asumise võimalus

Ootused kandidaadile

  • Soov teha tööd
  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikus
  • Kehtiv autojuhi ametikoolituse tunnistus
  • Vastava kategooria juhiload
  • Valmisolek öiseks tööks
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Kaasaegseid töövahendeid

  • otsime seoses töömahtude suurenemisega Tallinna osakonda C kategooria autojuhte Eesti sisestele vedudele ( jaotusveod) ,töö graafiku alusel, kohene tööle asumis võimalus

Lisainformatsioon telefonil : Erkki 56 492 600

Tööpakkumise number
#520578

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

Transmark OÜ on 1996-ndal aastal tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis osutab riigisiseseid transporditeenuseid ja kauba ladustamise teenust.
Pakume oma klientidele paindliku korje- ja jaotusteenust Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Lisaks pakume ka ladustamise teenust.

Vaata rohkem