Värsked tööpakkumised

C ja E kategooria autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462239

Tööpakkumise number

462239

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda C ja E kategooria autojuhti Tallinna
linna jaotusvedudeks.

kaupade peale- ja mahalaadimine ning õigeaegne kaubatarne
saatedokumentide vormistamine ja kauba kontrollimine
veoki puhtuse tagamine (nii seest kui väljast)
Tööpäevad E-R

Nõudmised kandidaadile

Korrektsus
Hea suhtlemisoskus
Tehniline taip
Eelnev töökogemus
C-kategooria juhilubade olemasolu

Omalt poolt pakume pikaajalist töösuhet, toredat kollektiivi ning konkurentisvõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. märts 2017

OÜ Nordexpress omab üle-eestilist terminalide võrku, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Rakveres.

Heade logistikute ja üle-eestilise ladude võrguga suudame Teie toodangu kiirelt vastu võtta, ladustada, sorteerida ja klientideni toimetada.

Väärtustades Teie aega töötame ka nädalavahetustel ning öösiti.