C ja CE kategooria autojuht
Tööpakkumise number #831317

Navaka Transport AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töökaid ja valjakutsetele avatud C ja CE autojuhte.Igapäeva tööks on tava ja ADR kaupade transport Tallinnas tagaluugiga C kategooria  ,kui ka poolhaagisega CE kategooria  Soome, Rootsi ja Norra suunale ja lisaks ka autojuhti CE kategooriale Soome liinile. (Töö graafikuga).

Ootused kandidaadile

  • Hea orienteerumisvõime ja koostöövalmidus;
  •  Kohusetundlikkus, täpsus, pingetaluvus ja korrektsus;
  •  Hea suhtlemisoskus, usaldusväärsus ja viisakus;
  •  Positiivne ellusuhtumine;
  •  C või CE kategooria juhilubade olemasolu;
  •  Autojuhi kutsetunnistus

Eesti keele oskus suhtlustasandil !!!!

CE kategoorial tuleb kasuks soome või inglise keele oskus suhtlustasandil !!!

Ettevõte pakub

      • Palju huvitavat tööd ja sõbralikku kollektiivi.

      •  Kaasaegseid töötingimusi ( tahvelarvutid, GPS jne )

      •  Kaasaegne ja hästi hooldatud masinapark

      •  Ettevõttel on olemas oma parklad ja mehitatud remondi boks

      •  Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#831317

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT Ringer Transport OÜ
1400 - 2100 €/kuus
5 päeva jäänud
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT Ringer Transport OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
CE KAT.AUTOJUHT (IDA-EUROOPA SUUND,NOORTELE VÄLJAÕPE) AUTOPULSS OÜ
Kuni 2600 €/kuus
2 päeva jäänud
CE KAT.AUTOJUHT (IDA-EUROOPA SUUND,NOORTELE VÄLJAÕPE) AUTOPULSS OÜ • Tallinn
Tallinn
AUTOJUHT-KULLER C KAT OSC TRANSPORT OÜ
Alates 1700 €/kuus
AUTOJUHT-KULLER C KAT OSC TRANSPORT OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
C-KATEGOORIA VEOAUTOJUHT CVKeskus.ee klient
1500 - 2000 €/kuus
C-KATEGOORIA VEOAUTOJUHT CVKeskus.ee klient • Tallinn
Tallinn
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT RW-TRANS AS
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT RW-TRANS AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
Vaatan kõiki