Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305768

Bussipesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Busside puhastustööd (liinilt saabuvate busside sisepesu teostamine)

Ootused kandidaadile

füüsiline vastupidavus
korraarmastus
kohusetunnne

Ettevõte pakub

stabiilset tööd arenevas ettevõttes
tegusat ja meeldivat meeskonda

Tööpakkumise number
#305768

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. mai 2013
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2013

AS ATKO Grupp on transpordikonstern, mis tegutseb alates 1999. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine.

Vaata rohkem

Bussipesija