https://www.cvkeskus.ee/744468

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744468

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötajate transport Tallinnas ja lähiümbruses.
Eestisisese kommertsliiniveo teostamine kaugliinidel ilma ööbimisteta. Tellimusvedude teostamine.
Võmalik ka osaline tööaeg


Ootused kandidaadile

D-kategooria juhtimisõigus;
reisijateveo kutsetunnistus;
kehtiv tervisetõend;
digikaart;
eesti keele oskus sõnas ja kirjas.


Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd graafiku alusel riigisisestel kaugliinidel.


Tööpakkumise number
#744468
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Bussijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!