Tööpakkumise number

605602

Töö kirjeldus

Võtame tööle seoses liinivõrgu laienemisega kaugliinide bussijuhte , kelle tööks on reisijate teenindamine ja piletite müük.
Töös saad suhelda me toredate klientidega ja sõita erinevatesse sihtkohtadesse.
Hetkel ootame kandideerima bussijuhte, kes alustavad liinidega Tallinnast/ Harjumaalt.
Võimalik töötada ka ainult väikebussil.
Ettevõtte pakub ka majutust kaugemalt tööle soovijatele.

Nõudmised kandidaadile

Omama D-kategooria juhiluba ja kutsetunnistust,
eesti keelt vähemalt B1 tasemel.
Kasuks tuleb töökogemus bussijuhina

Kaasaegset tehnikat ja konkurentsivõimelist palka. Pakume paindlikke töögraafikuid, olles alati õhtul kodus tagasi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019
Soovin kandideerida

Bussijuht

ESTONIAN LINES OÜ

Estonian Lines OÜ on juhtivamaid bussiettevõtteid, mis tegeleb töötajate vedude, kaugbussiliinide, tellimusvedude, kui ka VIP turismivedudega.

Avan ettevõtte profiili