Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605602

Bussijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle seoses liinivõrgu laienemisega kaugliinide bussijuhte , kelle tööks on reisijate teenindamine ja piletite müük.
Töös saad suhelda me toredate klientidega ja sõita erinevatesse sihtkohtadesse.
Hetkel ootame kandideerima bussijuhte, kes alustavad liinidega Tallinnast/ Harjumaalt.
Võimalik töötada ka ainult väikebussil.
Ettevõtte pakub ka majutust kaugemalt tööle soovijatele.

Ootused kandidaadile

Omama D-kategooria juhiluba ja kutsetunnistust,
eesti keelt vähemalt B1 tasemel.
Kasuks tuleb töökogemus bussijuhina

Kaasaegset tehnikat ja konkurentsivõimelist palka. Pakume paindlikke töögraafikuid, olles alati õhtul kodus tagasi.

Tööpakkumise number
#605602
Bussijuht