Värsked tööpakkumised

Bussijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433591

Tööpakkumise number

433591

Töö kirjeldus

Seoses liinivõrgu laienemise ja tellimuste mahu suurenemisega otsime meeskonda bussijuhte Tallinnast ja Harjumaalt.

Nõudmised kandidaadile

- Omad D-kategooria juhiluba, kehtivat ametitunnistust ja digikaarti
- Tõsine tahe töötada bussijuhina
- Oled alati sõbralik ja abivalmis klienditeenindaja
- Suudad hoida kõrget teeninduskultuuri
- Suudad suhelda eesti keeles
- Oled kohusetundlik ja väga täpne oma töös ning korrektse välimusega
Kasuks tuleb varasem töökogemus bussijuhina.

Ettevõte pakub

Pakume püsivat tööd ja stabiilset tasu.
Võimalus töötada ka osalise tööajaga või nädalavahetustel.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda 5188493 Priit.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. august 2016
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1100 EUR kuus

Estonian Lines OÜ tegeleb mitmesuguste bussi- ja reisiteenuste pakkumisega alates busside tellimisest kuni ekskursioonide korraldamiseni. Bussi tellimine on sobivaks lahenduseks klassiekskursiooniks, seminari korraldamiseks kui ka firmadele väljasõitudeks, aga miks ka mitte oma töötajate tööle toimetamiseks. Bussi rent on soodsaim ja mugavaim viis reisida seltskonnas. Oleme pälvinud klientide poolehoiu tänu oma bussijuhtide kõrgele teeninduskultuurile ning korralikele bussidele.