Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635856

Bussijuht Harjumaa Põhja või Läänesuuna liinidele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:14. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Otsime Harju maakonna liinide teenindamiseks rõõmsameelseid ja hakkajaid bussijuhte

Ootused kandidaadile

omad bussijuhina töötamiseks kõiki vajalikke dokumente
eesti keele oskus kõnes, vene keele oskus tuleb kasuks

Tööpakkumise number
#635856

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem