Tööpakkumise number #834342

BUSSIJUHT

9
Germalo Reisid
Euroopa

Töö kirjeldus

Kas soovid teha põnevat tööd stabiilses ettevõttes?

Siis liitu Germalo Reisidega, BUSSIJUHT

Bussijuhi töö on sihtriigis kohapeal tegeleda reisijateveoga. Sinu tööpiirkonnaks on erinevad Euroopa riigid ning Sa teenindad nii ringreisidel, kui ka suusareisidel olevaid reisijaid.

Ootused kandidaadile

  • hea eesti keele oskus;

  • sõidukogemus Euroopa riikides;

  • iseseisv mõtlemine ja hea otsustusvõime;

  • hea suhtlemisoskus;

  • D/D1 autojuhiload;

  • läbitud bussijuhi ametikoolitus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegne töökeskkond (nn oma buss);
  • tore ja toetav suurte kogemustega töökollektiiv;
  • võimalus keerata rooli erinevates Euroopa riikides;
  • mitmekesine töö;
  • vajalikud lisakoolitused;
  • töötasu alates 1500€ neto + päevarahad (50€ päev).

Oled meile väga oodatud! Kui Sul ei ole kõik soovitud koolitused läbitud, siis korraldame Sulle väljaõppe.

Tundub põnev?

Siis ootame Sind kandideerima läbi CVKeskus.ee portaali, lisainformatsiooni saamiseks helista 521 6405 või kirjuta gerli(at)cvkeskus.ee, CVKeskus.ee värbamiskonsultant Gerli Uuspõld.

Tööpakkumise number
#834342

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
BUSSIJUHT HOP-ON HOP-OFF BUSSILE (HOOAJALINE) Royal Line
BUSSIJUHT HOP-ON HOP-OFF BUSSILE (HOOAJALINE) Royal Line • Soome
Soome
Підходить і для українців
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT / ВОДИТЕЛЬ МЕЖДУНАРОДНОГО ТРАНСПОРТА Saue Auto AS
3000 - 4000 €/kuus
RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHT / ВОДИТЕЛЬ МЕЖДУНАРОДНОГО ТРАНСПОРТА Saue Auto AS • Euroopa
Euroopa
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT-EKSPEDIITOR SOOMES AR Special OÜ
14 - 17 €/tunnis
CE-KATEGOORIA AUTOJUHT-EKSPEDIITOR SOOMES AR Special OÜ • Eesti
Eesti
2 näd. tagasi
ВОДИТЕЛЬ VAISU OÜ
ВОДИТЕЛЬ VAISU OÜ • Rootsi
Rootsi
4 p. tagasi
CE- KATEGOORIA AUTOJUHT Kreeks OÜ
4 p. tagasi
CE- KATEGOORIA AUTOJUHT Kreeks OÜ • Soome
Soome
Vaatan kõiki
BUSSIJUHT