Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621561

Busside paigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • busside liigutamine Tallinna baasi (Betooni 6a) ja bussijaama vahel ja toimingud nende bussidega baasis (ülesanded, mis on vajalikud busside klientide teenindamiseks valmis seadmisel);
  • päevast koristust vajavate busside liigutamine Tallinna baasi territooriumil koristuskanalile ning busside paigutamine parkimisplatsile;
  • laokaupade vastuvõtt Tallinna baasi territooriumil, nende ladustamine ettenähtud kohas ja saatedokumentide vastavuse kontroll;
  • igaks päevaks bussidesse mineva kauba komplekteerimine laos, väljastatud kaupade arvestuse pidamine ning lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sobid busside paigutajaks, kui:

  • oled kohusetundlik, täpne ja tähelepanelik;
  • omad D-kategooria juhiluba ja juhikaarti;
  • oled valmis töötama graafiku alusel 08.00-20.00

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • täiskohaga tööd edukas ettevõttes;
  • tööks vajalikku väljaõpet;
  • head töötasu ja lisatasu teenimise võimalust;
  • ettevõttepoolseid soodustusi;
  • võimalust anda panus parima bussireisielamuse pakkumisse.

Tööpakkumise number
#621561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

Lux Express on suurim rahvusvaheline ekspressliinide bussioperaator Balti regioonis, osutades bussiteenust 7 riigis. Põhisuundadeks on Peterburi, Tallinn, Riia, Vilnius ning Varssavi. Lux Express opereerib nii rahvusvahelisel kui ka Eesti tasandil.

Vaata rohkem