Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #743885

Bürootöö koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Estraveli personali- ja bürootöö tiimi bürootöö koordinaatorit

Oled kontori hing ja Sinu peamisteks tööülesanneteks on bürootöö sujuv korraldamine, dokumendihaldus ning juhtkonna, personali- ja kliendihalduse osakondade assisteerimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind tööle, kui:

  • omad varasemat bürootöö või assisteerimise töökogemust;
  • valdad eesti keelt ja heal tasemel inglise keelt;
  • oled hea organiseerimisvõimega, täpne ning suudad tegeleda paralleelselt mitme asjaga;
  • oled hea suhtleja, positiivne ning abivalmis;
  • Sul on hea arvutikasutamise oskus.

Pakume Sulle põnevaid väljakutseid ühes Eesti vanimas reisifirmas, ühtset ja toetavat meeskonda, arenguvõimalusi ning soodustusi erareisideks.

Töökoht asub Tallinnas Estraveli vanalinna kontoris (Suur-Karja 15).

Tööpakkumise number
#743885

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
16. november 2021

Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisibüroo, mis on turismiturul tegutsenud alates 1988. aastast. Estraveli tugevusteks on hea klienditeenindus, ettevõtte kõrge usaldusväärsus ja eeskujulikud tehnoloogilised lahendused.

Vaata rohkem