2023-08-23 14:48:55

BÜROOJUHT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö sisuks on infoliikumise korraldamine ja sujuva kontoritöö tagamine (kirjadele ja üldtelefonile vastamine, külaliste vastuvõtmine, kohtukirjade edastamine, suhtlemine advokatuuri ja klientidega, dokumentide paljundamine ja arhiveerimine, dokumentide registrite pidamine, kullerteenuse korraldamine, kontoritarvete tellimine, IT-teemade koordineerimine, büroo ühisürituste korraldamine, koolitustele registreerimine) ja muude jooksvate küsimuste operatiivne lahendamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sul on varasema kontoritöö kogemus, oled MS Office vilunud kasutaja, Sul on grammatiliselt väga hea eesti keele ning hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Oled esinduslik, proaktiivne, täpne, kohusetundlik, avatud suhtleja, diskreetne ja lojaalne.

Ettevõte pakub

Lubame Sulle ja kaasaegset töökeskkonda, mõistlikku töötempot, head töötasu ning sõbralikku kollektiivi. Väärtustame oma inimeste tervist ja pakume spordikompensatsiooni või tervisekindlustust. Kontor asub Tallinnas Telliskivi Kvartalis, aadressil Telliskivi 60/2.  Oleme avatud E-R 9.00–17.30, kodukontori võimalust ei paku.