Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534833

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Personaliarvestus
Esmased majandusarvestuse protseduurid
Aruandlus

Ootused kandidaadile

Bürootöö kogemus 3 a
Iseseisva töö oskus
Kirjalikud soovitused eelmiselt tööandjalt

Ettevõte pakub

Palju tööd ja kindlat tasu
Ettevõttepoolseid soodustusi
Toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#534833

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1150 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
14. mai 2018

Kohvik-Restoran Pierre on Tartu Raekoja platsil aastast 2006. Tallinnas Mestrite Hoovis juba alates aastast 2001. Perekondlikud traditsioonid toitlustuses ulatuvad aastasse 1937.

Hea kohv, maitsev söök ning sobivad veinid ühes meeldiva teenindusega on see mis toob külalised taas ja taas meile. Hubases interjöris tunnevad end hästi nii maailmakodanikest boheemid, põlised kohalikud kui kroonitud pead.

Vaata rohkem