Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637223

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:25. veebruar 2020

Töö kirjeldus

  • Büroo igapäevaste tegevuste koordineerimine ning jooksvate küsimuste lahendamine
  • Asjaajamise ja infoliikumise korraldamine
  • Juhtkonnaliikmete igakülgne abistamine erinevate jooksvate ülesannete täitmisel
  • Büroo varustamine vajalike vahenditega
  • Külaliste vastuvõtmise korraldamine ja teenindamine
  • Ettevõttesisese ja-välise kirjavahetuse ning dokumendihalduse korraldamine
  • Lihtsamate raamatupidamisalaste ülesannete täitmine
  • Vajadusel kõnekeskuse abistamine
  • Nõupidamiste, töölähetuste, ühisürituste korraldamine
  • Töötajate tervisekontrolli korraldamine ja dokumenteerimine
  • Personalialase dokumentatsiooni haldamine vastavalt etteantud juhistele
  • Lihtsamate tõlketööde tegemine

Ootused kandidaadile

  • Positiivne ellusuhtumine
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Iseseisvus ning hea algatusvõime
  • Hea meeskonnatööoskus
  • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)

  • Põnevaid väljakutseid Põhja-Euroopa suurimas laevandusettevõttes
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Sõbralikke ning toetavaid kolleege
  • Motiveerivat töötasu
  • Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#637223

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2020

DFDS Seaways OÜ on laevandusettevõte, kelle põhitegevusalaks on meritsi ro-ro-kaupade ja reisijate vedu. Opereerime regulaarlaevaliinil Paldiski ja Kapellskari sadamate vahel.

Vaata rohkem