Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736019

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte juhi assisteerimine

  • Kontori asjaajamine, dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine

  • Emailide haldamine

  • Klinediga suhtlemine telefoni, emaili teel ja nendega kes kutevad kontorisse

  • Kauba vastuvõtt, makreerimine ja haldamine

  • Arvete koostamine ja väljastamine

  • Igapäevaste küsimuste operatiivne lahendamine

  • Andmebaasi korrashoid ja täiendamine

  • Müügimeeskonna assisteerimine

  • kodulehe, e-poe, Facebook, Instagram, osta.ee haldamine

  • Töökoht asub Keemia 4

Ootused kandidaadile

  • oskus iseseisvalt töötada

  • arvuti kasutamise oskus

  • exsel kasutamise oskus

  • vene keele oskus kõrgel tasemel, nii kõnes kui ka kirjas

  • eesti keele oskus kõrgel tasemel, nii kõnes kui ka kirjas

  • inglis keele oskus heal tasemel

  • täpsus ja korrektsus

  • hea pingetaluvus

  • korrektne käitumine ja esinduslik välimus

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist tööd

  • Tööd nooruslikkus ja aktiivses meeskonnas

  • Meeldivad töökeskkonda ja töökaaslasi

  • Arenguvõimalusi

  • Motiveerivat tasu hea töö eest

Tööpakkumise number
#736019