2023-08-23 14:48:55

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Bürooassistendina annad Sa suure panuse ettevõtte kontori sujuvasse toimimisse. Sinu igapäevasteks tööülesanneteks on muuhulgas külaliste vastuvõtt, kontori varustamine kõige vajalikuga, sujuva infovahetuse tagamine (üldkõned ning e-kirjad, sisemised infokanalid), postipakkide saatmine ning vastuvõtmine. Lisaks vastutad sa ettevõtte töötervishoiu ja -ohutusega seotud teemade eest. Rõõmsameelse ning aktiivse inimesena saad sa hakkama ka suuremate ja väiksemate firmaürituste korraldamisega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind liituma meie sõbraliku meeskonnaga, kui Sul on (vähemalt) keskharidus, varasem sarnasel ametikohal töötamise kogemus, valdad väga heal tasemel eesti keelt, kuid ei jää hätta ka inglise ja vene keeles suheldes, oskad kasutada MS Office’it (Word, Excel, PowerPoint).  

Oled see, keda otsime, kui oled algatusvõimeline ning iseseisev oma töö korraldamisel, hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskusega, täpne ning kohusetundlik ja Su silmist ei kao sära ka pingelistes ning keerulistes olukordades.

Ettevõte pakub

Meie juures ootavad sind vaheldusrikas ja stabiilne töökoht rahvusvahelises ettevõttes, palju väljakutseid ning erinevaid õppimis- ja arenguvõimalusi, toredad ning toetavad kolleegid, erinevad ühisüritused. Lisaks hoolitseme me Sinu tervise eest, pakkudes Sulle spordikompensatsiooni ning alates teisest töötamise aastast võimalust valida oma motivatsioonipaketti tervisekindlustus.