Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625842

Bürooassistent

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Erinevate tabelite täitmine ning ettevalmistamine
* Kontori dokumentatsiooni korrashoid
* Kontoris jooksvate ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

* Täpsus
* Korrektsus
* Inglise ja/või soome keele oskus suhtlustasandil
* MS Office´i väga hea kasutusoskus

Kasuks tuleb tehniline taiplikkus ja varasem töökogemus ehitusettevõttes

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist töötasu
* Arenemis- ja kaasarääkimisvõimalusi perspektiivikas ettevõttes
* Vajalikke töövahendeid ja häid töötingimusi
* Sportimissoodustust

Meie kontor asub Uuemõisas, Haapsalus

Täistööaeg, E-R 8-17

Tööpakkumise number
#625842

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. november 2019

Tandem Kaubandus OÜ tegevusvaldkonnaks on peamiselt ripplagede ja akustiliste seinapaneelide müük. Tandem Kaubandus OÜ eesmärgiks on pakkuda inimestele lahendusi, mille abil on võimalik puhata meid igapäevaselt ümbritsevast mürast. Võttes arvesse kliendi soove ning eelistusi, pakume erinevaid lahendusi nii ripplagedele, kui ka seintele. Meie tootevalikus on esindatud brändid, mis on maailmas kõrgelt hinnatud oma kõrge kvaliteedi ja hea hinna suhte poolest. Kõik meie pakutavad tooted on testitud rahvusvaheliselt tunnustatud laborites ja omavad vastavaid sertifikaate.

Vaata rohkem