Värsked tööpakkumised

Bürooassistent (1 aastaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566874

Tööpakkumise number

566874

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on :
* Telefonikõnede haldamine, olulise info edastamine.
* Külaliste vastuvõtt
* Büroo korrashoid
* Dokumentatsiooni haldamine, klientidele arvete edastamine, hiljem ka tellimuste sisestamine.
* Tööaeg : E - R 8:30 - 17:00

Nõudmised kandidaadile

* Vajalik eelnev sekretär/assistenditöö kogemus.
* Väga hea eesti keele oskus, inglise keel suhtlustasandil.
* Positiivne suhtumine, abivalmidus.
* Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus.

Otsime bürooassistenti (2019 septembri lõpuni) Tammsaare teel asuvasse ettevõttesse.
Töötasu esimesed 3 kuud 800,- € (osaline tööaeg), alates 4-ndast kuust 1000,-€ (täistööaeg).
Tööle asumine niipea, kui võimalik.
Info tel.53474391.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.
Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.
Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.