Tööpakkumise number

625401

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda asjalikku ja tegusat inimest, kes on toeks erinevate administratiivtegevustega. Põhiline töö on võtta ära IT spetsialistidelt mitte-IT'ga seotud ülesanded, hoida korda tegemistes ja aidata erinevate probleemide lahendamisel.

* Kauba tellimuste vastu võtmine, arvete koostamine (ca 20 arvet päevas).
* Lao sissetulekute, ostuarvete ja müügiarvete sisestamine ning kontroll.
* Tootjatelt hinnapäringute küsimine, võrdlemine ja pakkumiste saatmine.
* Töökäskude kontroll ja delegeerimine, sh aruandlusega seotud tööd.
* Tarkvaralitsentside tellimused ja arvetega seotud tööd.
* Visioline veebilehe haldamine, sh partneritelt info hankimine.
* Abi erinevate aruannete koostamisel ja kontrollimisel.
* Kontrollimisega seotud tööd (arved, kaarditehingud, jne).
* Lihtsamate juhendite koostamine.
* Ettevõtte dokumendihalduse korraldamine.
* Toetamine turundus- ja müügimaterjalide ettevalmistamisel.
* Tulemustasude arvestamine.
* Töö dokumentatsiooniga.
* Müügitöö tegemisel tugi.
* Kasutajaõiguste andmine ja muutmine.
* Erineva info edastamine ja kirjade koostamine.
* Meeskonnaliikmete abistamine.

Nõudmised kandidaadile

* Töökogemus
* Väga hea arvuti kasutamise oskus
* Korrektsus ja täpsus (ning see meeldib Sulle)
* Abivalmidus ja organiseerimise võime
* Väga hea suhtlemisoskus
* Suhtlustasandil inglise keele oskus

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* Kaasaegset töökeskkonda noores kollektiivis
* Aqva kuukaart sportimiseks
* Initsiatiivi näitamisel tulemustasu
* Isiklikku arengut ja tööalaseid väljakutseid

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Büroo assistent

VISIOLINE INFRA OÜ

IT hoolduse ja teenuste pakkumine üle Eesti on meie peamine tegevusala. Pakume terviklikke IT lahendusi ja abistame kõigis arvuteid ning infosüsteeme puudutavates küsimustes.

Avan ettevõtte profiili