Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312325

BRIGAADIDE ETTEVALMISTUSTOA ÕDE

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kiirabiautodes kasutatava varustuse korrastamine, desinfitseerimine ja komplekteerimine
- ravimite ülevaatus korralise korrastuse ajal
- brigaadide ettevalmistustoa korrashoid

Ootused kandidaadile

- kesktaseme kutseharidus
- kasuks tuleb eelnev õendusalane töökogemus
- töökas ja oskama iseseisvalt tööd teha
- koostöövalmidus, aus ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta
- häid töövahendeid ja vajadusel täiendkoolitust

Lisainfo

töö sobib ka eakamatele, on paindliku tööajaga

Tööpakkumise number
#312325

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2013

Oleme ambulatoorset tervishoiuteenust osutav asutus; eluohtliku haigestumise, vigastuse, mürgituse esmaseks diagnoosimiseks ja raviks ning vajaduse korral abivajaja transpordiks haiglasse

Vaata rohkem