Värsked tööpakkumised

Brezza A´la carte kohviku vanemkokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360001

Tööpakkumise number

360001

Töö kirjeldus

Sinu põhilised töökohustused saavad olema:
kauba tellimine ja vastuvõtt;
köögi töö organiseerimine ja korrashoid;
töökaitse- ja ohutuse jälgimine;
toidu valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Oma meeskonda ootame:
tahtega olla oma ala parim, täpset ja kohusetundlikku ning meeskonnatööks sobivat aktiivset ja analüüsivõimelist, ausat ja usaldusväärset, eelneva
töökogemusega a la carte´s, kes omab erialast haridust või eelnevat töökogemust ja on distsiplineeritud käitumisega.

Ettevõte pakub

eneseteostamise võimalust;
ettevõttesisese karjääri võimalust;
head seltskonda;
väga head töötasu;
huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis;
palju tööd.

Lisainfo

Töökoht asub Rocca al Mare kaubanduskeskuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. november 2014
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2014

Pakume harmooniat oma hea teeninduse ja atmosfääriga, värvikaid maitseelamusi omanäoliste roogadega. Meie kohvikutes on eriline fiiling, mis tuleneb avatud köögist, kus iga külastaja saab jälgida just temale valmistatava toidu loomislugu. Meie menüü koosneb erinevate kultuuride tippsaavutustest. Tule meile tööle ja sa õpid juurde palju uut ja huvitavat.Sinult ootame olemasolevate teadmiste jagamist meiega.