Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670446
Kaugtöö võimalus

Brändi edendaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:18. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sandman Grupp otsib oma brändijuhtimise tiimi brändi edendajat ehk merchandiserit, kes kannab hoolt JBL  ja Philips TV brändide käekäigu eest. Merchandiser viib läbi koolitusi ja vastutab brändide korrektse info eest erinevates ostukanalites. Oma töös on ta iseseisev planeerija, kes haldab piirkonnana kogu Eestit.

Ootused kandidaadile

See töö on Sulle, kui

  • Tunned huvi audio ja TV seadmete vastu
  • Oled iseseisev ja kõrge enesedistsipliiniga
  • Planeerid oma aega ja sead prioriteete
  • Valdad korrektset eesti keelt nii kõnes kui kirjas
  • Räägid inglise keelt, suureks eeliseks on vene keele oskus
  • Omad B-kategooria juhilube ja oled valmis Eesti peal ringi reisima

Ettevõte pakub

Meie juures saad

  • Väljakutseid pakkuvat tööd Eesti suurimas tehnika hulgi-ja jaemüügi ettevõttes ning hüvesid, mis sellega kaasneb
  • Sinu tööle väärilist töötasu
  • Toetavat  ja paindlikku töökeskkonda

Tööpakkumise number
#670446

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Euronics on suurim koduelektroonika ostugrupp Euroopas. Euronicsi kett asutati 1990. aastal, liites endasse kohe 5 riiki - Saksamaa, Belgia, Hollandi, Hispaania ning Itaalia.Eestis alustas Euronicsi kaubamärk tegutsemist 2003. aastal ning on tänaseks esindatud 16 kauplusega. Lätis on avatud 8 kauplust ning Leedus on samuti 4 Euronicsi kauplust. Baltikumis kokku on Euronicsi kaubamärgi all tegutsevate kaupluste müügipinda üle 20 000 m2. Kaupluste asukohad ja täpsem info: www.euronics.ee, www.euronics.lv, www.euronics.lt.

Vaata rohkem