Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801690

BOOSTI KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KLIENDITEENINDAJA BOOSTIS

Maailmakuulud smuutide ja mahlade kett BOOST otsib oma Pärnu ja Tallinna tiimi uusi, tublisi boostijaid.

Töö BOOSTIS on imelihtne ja tervislikult maitsev, vaja läheb vaid pealehakkamist, tahet, kohusetunnet ning säravaid silmi.

Ootused kandidaadile

Tahet tööl käia ning soovi olla iseseisev oma rahaasjades.

Sinu hinded on korras ning kooli ja huvitegevuste kõrvalt jääb piisavalt aega, et osalise koormusega õhtuti ja nädalavahetustel taskuraha teenida?

Kandideerima on oodatud kõik vähemalt 16 aastased aktiivsed noored.

Otsime isikupäraseid noori, kes on valmis tööl käima nii poole- kui ka täistööajaga.

Ära igavle kodus, pakume Sulle jõukohast tööd ägeda brändi juures, toredat seltskonda, ning arvestatavat töötasu. Kui silm särab ja suhtumine on BOOST, siis väljaõpe on meie poolt.

Tööpakkumise number
#801690

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele, töö sobib noortele vanuses 13-17
Kuulutus aegub:
26. august 2022
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem