Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535512

Bioloogia õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

THG vajab bioloogia õpetajat põhikooli ja gümnaasiumiklassidesse. THGs õpivad vene õppekeelega õpilased, kuid õppetöö bioloogias toimub eesti keeles.

Ootused kandidaadile

Vastavus kvalifikatsioonile. Eesti keele oskus on vajalik C1 tasemel või emakeelena. Vene keele oskus pole vajalik, kuna õpilased on loodusaineid õppinud eesti keeles alates esimesest klassist.

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat kollektiivi, head töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#535512

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
17. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem