Tööpakkumise number #811801

Bioanalüütik/üldlabori õde

1
KLIINIK ELITE AS
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

- verevõtt

- laboriuuringute teostamine

- vereproovide ettevalmistus partnerlaboritele edastamiseks

- günekotsütoloogiliste preparaatide hindamine (võimalusel)

- kvaliteedikontrolli läbiviimine

- labori tööks vajalike kuluvahendite ja reaktiivide tellimine ning dokumentatsiooni haldus

- laboris olevate seadmete ja mõõtevahendite hoolduste, kalibreerimiste jms korraldamine

Ootused kandidaadile

- eelistatud on bioanalüütiku haridus (sobib ka õe rakenduskõrgharidus )

- hea suhtlemisoskus, orienteeritus meeskonnatööle, täpsus, korrektsus

- eesti keele oskus

- vene keele oskus suhtlustasandil (soovituslik)

- arvuti kasutamise oskus ja tehniline taiplikkus

- iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

Mitmekesine ja põnev laboritöö.

Väljaõpe kohapeal.

Töö aeg vahemikus E-R 8.00-19.00, L 9.00-15.00 (üks kuni kaks korda kuus).

Koormus 0,75-1,0.

Tööpakkumise number
#811801

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
LABORANT (RAKULIINIARENDUSE LABOR) ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ
LABORANT (RAKULIINIARENDUSE LABOR) ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ • Tartu
Tartu
4 näd. tagasi
MEDITSIINISEADMETE ESINDAJA REMARCON OÜ
1 päev jäänud
MEDITSIINISEADMETE ESINDAJA REMARCON OÜ • Tartu
Tartu
UUS
2 p. tagasi
TEADUR (ANALÜÜTILISTE MEETODITE ARENDAMISE LABOR) ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ
UUS
2 p. tagasi
TEADUR (ANALÜÜTILISTE MEETODITE ARENDAMISE LABOR) ICOSAGEN CELL FACTORY OÜ • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
BIOANALÜÜTIK HISTOLOOGIA LABORISSE AS Ida-Tallinna Keskhaigla
BIOANALÜÜTIK HISTOLOOGIA LABORISSE AS Ida-Tallinna Keskhaigla • Tallinn
Tallinn
BIOANALÜÜTIK MIKROBIOLOOGIA JA MOLEKULAARDIAGNOSTIKA OSAKONDA Põhja-Eesti Regionaalhaigla
BIOANALÜÜTIK MIKROBIOLOOGIA JA MOLEKULAARDIAGNOSTIKA OSAKONDA Põhja-Eesti Regionaalhaigla • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki