Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693497

Bioanalüütik/laborant (COVID-19 puhangu hooajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- COVID-19 uuringute teostamine (RNA eraldus, RT-PCR, tulemuste interpretatsioon)
- kvaliteedikontrolli tulemuste hindamine
- vajaliku dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

- erialane rakenduslik/kõrgharidus (bioanalüütik, bioloogia, geenitehnoloogia vms)
- hea suhtlemisoskus, orienteeritus meeskonnatööle
- eesti keele oskus, soovitatavalt inglise keele oskus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- meeldivat, toetavat ja sõbralikku meeskonda
- huvitavat tööd

Palume saata CV koos kaaskirjaga hiljemalt 23. aprilliks 2021

Lisainfo:vastutav laborant Raili Allos, tel 6511415

Tööpakkumise number
#693497