Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275258

Bioanalüütik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Analüüsimiseks vajaliku bioloogilise materjali võtmine ja kogumine;
- vajalike labori analüüside nõuetekohane teostamine;
- molekulaardiagnostiliste analüüside teostamine;
- vajaliku dokumentatsiooni täitmine, sealjuures haigla infosüsteemis analüüside tellimuste sisestamine/kinnitamine ja tulemuste väljastamine.

Ootused kandidaadile

- keskeri- või kõrgharidus (bioanalüütika või geenitehnoloogia eriala)
- preanalüütiliste ja analüütiliste tegurite ja kvaliteedi nõuete tundmine ning laboris teostatavate analüüside kriitiliste väärtuste teadmine.
- oskus viisakalt suhelda, efektiivselt kasutada tööaega
- kohusetunne, vastutustunne, korrektsus ja patsiendile orienteeritus
- sõbralik suhtlemislaad

Ettevõte pakub

- paindlikku tööaega
- erialast täiendkoolitust
- meeldivat töökollektiivi
- võimalust Tartust Viljandisse tööle käia haigla pisibussiga

Tööpakkumise number
#275258