Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378334

Bioanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- laborisse saabuva proovimaterjali vastuvõtmine ja ettevalmistamine
- uuringute teostamine
- uuringuvastuste interpreteerimine
- öövalvete tegemine

Ootused kandidaadile

- erialane rakenduslik haridus (bioanalüütik)
- eesti keele oskus ja soovitavalt kahe võõrkeele oskus suhtlustasandil
- orienteeritus meeskonnatööle
- hea suhtlemisoskus
- täpsus, korrektsus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- meeldivat, toetavat ja sõbralikku meeskonda
- huvitavat tööd
- erialaseid koolitusi
- lisapuhkust 5 kp

Tööle asumise aeg: mai algus

Tööpakkumise number
#378334

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2015
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2015

Lääne-Tallinna Keskhaigla on arengule ja kvaliteedile orienteeritud, patsiendikeskset tervishoiuteenust pakkuv raviasutus. Usaldusväärne tööandja ligi 1700 töötajale ning hea valik kõigile koostööpartneritele.
Ootame Sind liituma meie meeskonnaga.

Vaata rohkem